Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Outwell turistinis sulankstomas staliukas Heyfield Low
Termosas Outwell Taster Vacuum Flask M, 750 ml
Easy Camp Spruce Arm Chair sulankstomoji turistinė kėdė - turi tinklinį puodelio laikiklį ir plačius porankius, kad būtų patogu ilsėtis lauke. Kėdę galima lengvai išskleisti ir sulankstyti vos per kelias sekundes. Be to, dėl lengvos konstrukcijos ir nešiojimo krepšio ją galima lengvai pasiimti bet kur su savimi. Maždaug 40 cm sėdynės aukštis ir didžiausia iki 110 kg apkrova užtikrina patogumą įvairiems žmonėms.
Specifikacijos
| Naudojimo paskirtis | Stovyklavimui |
| Išmatavimai ( išskleista) | Ilgis: 90 cm, Plotis: 48 cm, Aukštis: 85 cm |
| Išmatavimai ( suskleidus) | Ilgis: 86 cm, Plotis: 12 cm, Aukštis: 11 cm |
| Svoris | 2,4 kg |
| Rėmas | Plieninis |
| Maksimali apkrova | 110 kg |
| Sėdimosios dalies aukštis | 40 cm |
| Medžiagos | 100 % poliesteris |
| Ypatybės |
Pridedamas transportavimo krepšys
Platūs porankiai geresniam atramos komfortui Išskleidžiama ir suskleidžiama per kelias sekundes Lengvas svoris, patogu transportuoti Nereikia surinkimo Tvirtas, patvarus plieninis rėmas Tinklelinis gėrimo laikiklis |