Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Logilink |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Kitos savybės | M6 Mounting set 50pcs; Material: Steel, black; Content: 50 screws, 50 cage nuts, 50 washers; Diameter: 6 mm (M6). |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AC116 |
| Gamintojo prekės serija | Mounting set M6 |
| Producer | Logilink |
| Palette Qty | 10000 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |