Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 326.00 mm |
| Gross height (mm) | 580.00 mm |
| Gross weight | 7.08 kg |
| Gross width (mm) | 387.00 mm |
| Net weight | 1.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 716.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.72 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Warranty | 3 mėn. |
| Lapų kiekis | 150000 puslapiai |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Juostos suderinamumas | Lexmark |
| Suderinami produktai | CX735adse, CS730de |
| Kiekis | 1 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 71C0Z50 Imaging Unit |
| Tipas | Imaging Unit |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Color |
| Producer | Lexmark |