Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 29 - 06:48:28.
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Kyocera Toneris TK-8335 yra geltonas tonerio kasetė, kurios našumas svyruoja nuo 9,750 iki 23,700 puslapių. Tai originali tonerio vienetė, kurios matmenys yra 626 x 65 x 75 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tonerio kasetė |
| Prekės ženklas | Kyocera |
| Modelis | TK-8335 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 626 x 65 x 75 mm |
| Spalva | Geltona |
| Puslapių našumas | 9,750 - 23,700 puslapių |
Techniniai duomenys |
|
| OEM numeris | 1T02RLANL0 |
| Tipas | Originali tonerio vienetė |
Papildoma informacija |
|
| Būklė | Originali |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Spausdinimo spalvos | Geltona |
| Modelio suderinamumas | Kyocera |
| Spausdinimo technologija | Lazerinis spausdinimas |
| Suderinamumas | Taskalfa 3252ci |
| Spalvoto tonerio puslapių skaičius | 15000 puslapiai |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 120 mm |
| Ilgis | 605 mm |
| Aukštis | 140 mm |
| Modelio pavadinimas | 1T02RLANL1 |