Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 31 - 00:51:42.
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Hp |
| Spausdinimo technologija | Lazerinis spausdinimas |
| Suderinamumas | Hp laserjet m436 |
| Nespalvoto tonerio puslapių skaičius | 13700 puslapiai |
| Oem kodas | Cf256x |
| „hp“ segmentas | Verslui |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 10 - 30 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | 0 - 35 °c |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 15 - 80 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 507 mm |
| Ilgis | 222 mm |
| Aukštis | 160 mm |
| Svoris | 700 g |
| Modelio pavadinimas | CF256X |