Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Specifikacijos | |
| Dalies Nr. | 78 81 125 |
| EAN | 4003773065074 |
| replės | burnished |
| Galvutė | burnished |
| Rankenos | with multi-component handles |
| Svoris | 57 g |
| Matmenys | 125 x 50 x 16 mm |
| Standartas | DIN ISO 9654 |
| Atitinka REACH reikalavimus | does not contain SVHC |
| Atitinka RoHS reikalavimus | not applicable |
| Vidutinio kietumo vielos kirpimo talpa (skersmuo) | Ø 1.2 mm |
| Kietos vielos kirpimo talpa (skersmuo) | Ø 0.6 mm |
| Cutting capacities soft wire (diameter) | Ø 01 mm |
| Jaw length (B) | 9 mm |
| Jaw thickness (joint) (D) | 7.5 mm |
| Head width (A) | 13.5 mm |