Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Specifikacijos | |
| Article No. | 16 20 28 SB |
| EAN | 4003773060468 |
| Rankenos | shock-resistant plastic body |
| Svoris | 95 g |
| Matmenys | 130 x 86 x 36 mm |
| Atitinka REACH reikalavimus | does not contain SVHC |
| Atitinka RoHS reikalavimus | not applicable |
| Stripping capacities (diametre) | Ø 8.0 — 28.0 mm |