Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Techniniai duomenys | |
| Matmenys | L 291 x B 291 x H 101 mm |
| Skersmuo | Ø 300 mm |
| Svoris | 1,26 kg |
| Leistina apkrova | 300 kg |
| Būgno plotis | variable |
| Aukštis | 105 mm |
| Mandrel-Ø | 15 mm / 45 mm |
| EAN kodas | 9120045475623 |