Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Specifikacijos | |
| UPC | 843221002213 |
| Pagaminimo šalis | Germany |
| Ilgis | 11" |
| Plotis | 4 3/4" |
| Aukštis | 1 3/8" |
| Svoris | 1.695 lbs. |
| 1000V izoliacija | No |
| Medžiaga | High-grade special tool steel, forged, oil-hardened |
| Rankenų tipas | Multi-component |
| Paviršius Finish | Black lacquered |
| Sujungimo tipas | Bolted |
| Pjovimo talpa - Cu ir Al laidininkas | 2 3/64" |
| Pjovimo talpa - kcmil | 750 |
| Pjovimo krašto forma | Shear |
| Spalva | Red/Blue |
| RoHS | not applicable |