Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 60.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 90.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 60.00 mm |
| Plastikas (be pet) | 20.00 g |
| Integruota baterija | Taip |
| Techniniai duomenys | |
| Vaizdo procesorius | Digic 7 |
| Priedai pridėti | Interface cable, charger hama 18w eu, sandisk16gb + adapter |
| Atmintis | |
| Suderinamos atminties kortelės | Microsd, microsdhc, microsdxc, uhs-i supported |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Balta |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Li-ion |
| Modelio pavadinimas | Powershot px |
| Gamintojo prekės serija | Compact concept camera essential kit |
| Vaizdo plokštė | |
| Maksimali vaizdo raiška | 1920 x 1080 pikseliai |
| Vaizdo įrašymas | Taip |
| Visas hd | Taip |
| Nuotraukos kokybė | |
| Megapikseliai | 11.7 mp |
| Lęšių sistema | |
| Skaitmeninis artinimas | 4 mastelio faktorius |
| Optinis artinimas | 3 mastelio faktorius |
| Maksimali diafragma | F/2.8-5 |
| Minimalus židinio nuotolis (35 mm juostos atitik.) | 1.9 cm |
| Maksimalus židinio nuotolis (35 mm juostos atitikmuo) | 5.7 cm |
| Tinklas | |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio interneto funkcijos | |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11b/g/n |
| Kitos funkcijos | |
| Usb prievadų kiekis | 1× usb type-c |
| Modelio pavadinimas | 5591C003 |
Vasara – atostogų metas. Nesvarbu, ar keliaujate į užsienį, ar tik aplankote draugus ir šeimą kitame Lietuvos mieste, natūralu nerimauti dėl savo namų saugumo. Laimei, „Reolink“ namų stebėjimo įranga gali padėti jums atsipalaiduoti. Varlė.lt specialistai šiame straipsnyje pateikė keletą …
Monitoringas
Jeigu fiziškai negalite stebėti namo, biuro ar poilsiui nuomojamos nuosavybės, geriausias dalykas, kokį galite padaryti – yra įsigyti modernią skaitmeninę vaizdo kamerą, kuri atliks daugiau, nei tiesiog įrašinės vaizdą. Greičiausiai norėsite kameros, kuri galės realiu laiku perduoti vaizdą …