Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

| Įrenginio pavadinimas | BCS-P-TIP18FSR3L3-Ai |
| Produktų linija | BCS TAŠKAS |
| NDAA sertifikatas | Taip (Krašto apsaugos įgaliojimų įstatymas) |
| Kameros tipas | Vamzdis |
| Rezoliucija | 8 megapikselių |
| Keitiklis | 1/2,7 colio CMOS |
| Skenavimo sistema | Progresyvus skenavimas |
| Pikseliai | 3840 (aukštis) × 2160 (vertikalus) |
| Objektyvas | Fiksuotas, 2,8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Fokusas / Rainelė | Nuolatinis / Nuolatinis |
| Žiūrėjimo kampas | Horizontalus: 100,8°, Vertikalus: 55,8°, Ilgis: 105,7° |
| DORI atstumas | Aptikimas: 84 m / Stebėjimas: 33,6 m / Atpažinimas: 16,8 m / Identifikavimas: 8,4 m |
| Švelnumas | 0,005 liukso (F1,6, AGC), 0 liuksų (nespalvota, IR) |
| Vaizdo dinamika | WDR 120dB |
| Triukšmo mažinimas | 2D/3D DNR |
| Vaizdo funkcijos | BLC, HLC, RoI, aprasojimo kontrolė, veidrodėlis, apvertimas (0°/90°/180°/270°) |
| Diena/Naktis | Mechaninis ICR filtras |
| Tipas | IR LED + balta šviesa (dviguba šviesa) |
| Priėmimas | iki 30 m (IR ir balta šviesa) |
| Nakties spalva | Taip (spalvotas vaizdas naktį) |
| Suspaudimas | H.265 / H.265+ / H.264 / MJPEG |
| Pagrindinis srautas | 4K (20 kadrų per sekundę), 5M / 4M / 2M / 720P (30 kadrų per sekundę) |
| Bitų sparta | 128 Kbps ~ 16 Mbps |
| Mikrofonas | Taip (įmontuota) |
| Garso glaudinimas | G.711A / G.711U |
| Kortelės lizdas | „microSD“ iki 512 GB |
| Tinklo sąsaja | RJ-45 10/100 Mbps |
| Suderinamumas | ONVIF (S/G/T) |
| Protokolai | IPv4, TCP, UDP, DHCP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, SNMP, QoS, 802.1x |
| Vaizdų analizė | Integruoti atpažinimo ir analizės algoritmai |
| SMD | Pažangus judesio aptikimas (žmogaus / transporto priemonės atpažinimas) |
| Maitinimo šaltinis | 12 V nuolatinė srovė / PoE (802.3af) |
| Energijos suvartojimas | Maks. 5,3 W |
| Sandarumas | IP67 |
| Darbo sąlygos | -30°C ~ +60°C |
| Matmenys / svoris | 162 × 67 × 67 mm / 0,24 kg |
Vasara – atostogų metas. Nesvarbu, ar keliaujate į užsienį, ar tik aplankote draugus ir šeimą kitame Lietuvos mieste, natūralu nerimauti dėl savo namų saugumo. Laimei, „Reolink“ namų stebėjimo įranga gali padėti jums atsipalaiduoti. Varlė.lt specialistai šiame straipsnyje pateikė keletą …
Monitoringas
Jeigu fiziškai negalite stebėti namo, biuro ar poilsiui nuomojamos nuosavybės, geriausias dalykas, kokį galite padaryti – yra įsigyti modernią skaitmeninę vaizdo kamerą, kuri atliks daugiau, nei tiesiog įrašinės vaizdą. Greičiausiai norėsite kameros, kuri galės realiu laiku perduoti vaizdą …