Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Anker Eufy |
| Gross depth (mm) | 221.50 mm |
| Gross height (mm) | 222.00 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 133.00 mm |
| Net weight | 0.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 429.00 g |
| Plastic (No PET) | 107.40 g |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Anker Eufy |
| Palette Qty | 132 dalių |
| Apsaugos funkcijos | IP67 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | eufyCam 3 |
| Gamintojo prekės serija | Security Camera, 3+1 Kit |
| Atminties lizdai | HDD/SSD storage |
| Maksimali vaizdo raiška | 3840 x 2160 pikseliai |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Techniniai parametrai | Infrared and color night vision; Voice Assistant: Alexa, Google Voice Assistant |
| Warranty | 24 mėn. |
TOP susijusios paieškos
Vasara – atostogų metas. Nesvarbu, ar keliaujate į užsienį, ar tik aplankote draugus ir šeimą kitame Lietuvos mieste, natūralu nerimauti dėl savo namų saugumo. Laimei, „Reolink“ namų stebėjimo įranga gali padėti jums atsipalaiduoti. Varlė.lt specialistai šiame straipsnyje pateikė keletą …
Monitoringas
Jeigu fiziškai negalite stebėti namo, biuro ar poilsiui nuomojamos nuosavybės, geriausias dalykas, kokį galite padaryti – yra įsigyti modernią skaitmeninę vaizdo kamerą, kuri atliks daugiau, nei tiesiog įrašinės vaizdą. Greičiausiai norėsite kameros, kuri galės realiu laiku perduoti vaizdą …