Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Optinės bangos ilgis : | 650 nm ± 20 nm |
| Optinio išėjimo galia : | > 20 mW |
| Veikimo nuotolis : | > 10 km |
| Jungtis tipas : | Universalus |
| Panaudojimas : | Vizuali optinių skaidulų pažeidimų lokalizacija |
| Darbo režimas : |
|
| Pagrindinės savybės : |
|
| Medžiaga : | Aluminis |
| Maitinimas : | 2 x 1.5 V - Baterijos tipas LR6 (AA) (pridedama) |
| Svoris : | 0.075 kg |
| Matmenys : | Ø 30 x 180 mm |
| Garantija : | 2 metai |