Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
| Tvirtinimas : | Ø 60 mm (potinkinė dėžutė), Montavimas naudojant montavimo elmentus arba varžtus |
| Medžiaga : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Paskirtis : | RJ-45 |
| Panaudojimas : | Serija gaminių Valena Life |
| Išvesčių skaičius : | 1 |
| Pagrindinės savybės : | Atitinka 6 kategorijos reikalavimus, Patogi vyto kabelio montavimo sistema nereikalauja įrankių |
| Svoris : | 0.062 kg |
| Matmenys : | 75 x 75 x 37 mm |
| Gamintojas / Markė : | LEGRAND |
| Garantija : | 2 metai |