Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
5 m Cat.6A U/FTP plokščias tinklo kabelis palaiko 500MHz juostos plotį ir turi RJ45 M/M jungtis. Kabelis pagamintas iš gryno vario su PVC apvalkalu ir atitinka RoHS bei REACH standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 5 m Cat.6A U/FTP Plokščias Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 5 m (16.44 pėdų) |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.6 x 1.76 mm (0.26 x 0.07 colio) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Grinas Varis |
| Laidininko Storis | 32AWG |
| Apsauga | Aliuminio Folija |
Techniniai Duomenys |
|
| Palaikomas Juostos Plotis | 500MHz |
| Nominalus Slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus Sukimo Radiusas | 60mm (2.36 colio) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos Temperatūra | -10°C iki 40°C (14°F iki 104°F) |
Atitiktis |
|
| Produkto Atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos Siūlymas 65 |