Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
10 m ilgio Cat.6A S/FTP tinklo kabelis su pilku TPE apvalkalu palaiko pralaidumą iki 500MHz. Jame yra RJ45 male jungtys, variniai laidininkai ir 10 metų garantija.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 10 m |
| Spalva | Pilka |
| Apvalkalo medžiaga | TPE |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 28AWG |
| Šarvas | Aliuminio pynė |
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm |
Įvairūs |
|
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 |