Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
30 m Cat.6A S/FTP LSZH kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz pralaidumą. Jame yra variniai laidininkai, apvalkalo skersmuo 6.0 mm, veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP LSZH kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 30 m (98.43 pėdų) |
| Pralaidumas | 500MHz |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0 mm (0.24 colio) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 72 mm (2.84 colio) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 colio) |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |