Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
30 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH kabelis su geltonu apvalkalu ir RJ45 male jungtimis. Palaiko 500MHz juostos plotį ir pagamintas iš vario su minimalia lenkimo spinduliu 72 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP LSZH Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 30 m (98.43 pėdų) |
| Spalva | Geltona |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72 mm (2.84 colių) |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 colių) |
Papildoma informacija |
|
| Pakavimo tipas | Poli maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH |