Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
5 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz juostos plotį ir pagamintas iš vario, 26AWG storio. Kabelis turi pilką LSZH apvalkalą ir skirtas veikti esant temperatūroms nuo -25°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 5 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 5 m (16.44 pėdų) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2 mm (0.24 colio) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidų medžiaga | Varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 67.86dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6 mm (0.74 colio) |
| Veikimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Laikymo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungtys | RJ45 Male (abu galai) |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nickelis |
| Jungčių konstrukcija | Žalvaris |
| Jungčių danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 21.5 x 8.3 mm (0.46 x 0.85 x 0.33 colio) |