Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
5 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz pralaidumą ir pagamintas iš vario, kurio skersmuo 26AWG. Jis turi patvarią LSZH apvalkalą ir veikia temperatūros diapazone nuo -25°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 5m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 5m (16.44ft) |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido skersmuo | 26AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 67.86dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Veikimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Dimensijos (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |