Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
7.5 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su geltonu LSZH apvalkalu ir RJ45 M/M jungtimis. Palaiko 250MHz pralaidumą ir veikia temperatūroje nuo -25°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 7.5 m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 7.5 m (24.61 pėdos) |
| Spalva | Geltona |
| Kabelio tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2 mm (0.24 colio) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6 mm (0.74 colio) |
| Veikimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 colio) |
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |