Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz pralaidumą. Pagamintas iš varinių laidininkų, jis turi minimalų lenkimo spindulį 72 mm ir veikia temperatūros intervale nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP LSZH kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1 m (3.28 pėdų) |
| Spalva | Žalia |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0 mm (0.24 colio) |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio pynė |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 colio) |
Saugumo įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir funkcionalumą. | |