Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.5 m ilgio Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su pilku PVC apvalkalu ir RJ45 male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko juostos plotį iki 250MHz ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Kategorija | Cat.6 U/UTP |
| Ilgis | 0.5 m (1.64 pėdos) |
| Spalva | Pilka |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 24AWG |
Specifikacijos |
|
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69mm (2.72 colių) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Laikymo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin danga | Auksinė danga |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33 colių) |
Papildoma informacija |
|
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL, Kalifornijos pasiūlymas 65 |