Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
7.5 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su mėlynu PVC apvalkalu ir RJ45 M/M jungtimis. Palaiko pralaidumą iki 250MHz ir veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 7.5 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 7.5 m |
| Spalva | Mėlyna |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 22.8 x 11.6 x 8.3mm (0.90 x 0.46 x 0.33in) |