Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
7.5 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis turi RJ45 M/M jungtis ir palaiko 250MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš vario, su PVC apvalkalu, o nominali slopinimo vertė yra 32.8dB/100m esant 250MHz.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Produkto pavadinimas | 7.5 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis, Raudonas RJ45, M/M, 250MHz |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 7.5 m |
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Darbo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |