Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 30 - 20:40:01.
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
5m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 250MHz juostos plotį. Kabelis pagamintas iš vario su 27AWG skersmeniu ir turi PVC apvalkalą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 5m Cat.6 S/FTP Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 5m (16.44ft) |
| Spalva | Raudona |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laido Medžiaga | Varis |
| Laido Skersmuo | 27AWG |
| Ekranavimas | Aliuminio Tinklelis |
| Palaikomas Juostos Plotis | 250MHz |
| Nominalus Slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 74mm (2.91in) |
| Darbo Temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso Medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties Padengimas | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Varinės Lydinys |
| Pin Padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |