Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
30 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250MHz pralaidumą ir turi 27AWG laidininko storį. Kabelis turi PVC apvalkalą ir veikia temperatūros intervale nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Kategorija | Cat.6 S/FTP |
| Ilgis | 30 m (98.43 pėdų) |
| Spalva | Pilkas |
Specifikacijos |
|
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpus | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinė lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Jungties matmenys | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |