Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
30 m ilgio Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250MHz pralaidumą ir pagamintas iš vario su 26AWG skerspjūviu. Jis turi patvarų LSZH apvalkalą ir veikia temperatūrų diapazone nuo -25°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 30m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 30m (98.43ft) |
| Spalva | Žalia |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidumo medžiaga | Varis |
| Laidumo skerspjūvis | 26AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Veikimo temperatūra | -25°C iki 60°C |
| Minimali lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |