Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 29 - 01:57:20.
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.5 m ilgio Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250MHz pralaidumą. Pagamintas iš vario su 26AWG skersmeniu, veikia temperatūros diapazone nuo -25°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.5m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Mėlyna |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido skersmuo | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Darbo temperatūra | -25°C iki 60°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 60°C |
Įvairūs |
|
| Pakuotės tipas | Poliesterio maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |