Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
3 m ilgio Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis turi RJ45 M/M jungtis ir palaiko 250MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš vario, 26AWG skersmens, ir turi LSZH apvalkalą, užtikrinantį saugumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 3 m Cat.6 S/FTP LSZH Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3 m (9.84ft) |
| Spalva | Žalia |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apvalkalo Medžiaga | LSZH |
| Laidumo Medžiaga | Varis |
| Laidumo Skersmuo | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminio / Poliesteris |
Techniniai Duomenys |
|
| Palaikomas Pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus Slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Veikimo Temperatūra | -25°C - 60°C (-43°F - 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -25°C - 60°C (-43°F - 140°F) |
Įvairūs |
|
| Pakuotės Tipas | Polietileno Maišelis |
| Produkto Atitiktis | RoHS, REACH, UL |