Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 30 - 04:48:47.
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
|
Suderinamumas
|
WorkForce M200
WorkForce M105 WorkForce M100 L655 L605 L1455 |
|
Talpa
|
140 ml
|
| Savybės | |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | Ecotank et-4550\necotank et-3600\necotank et-16500 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Talpa | 140 ml |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 280 vnt |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 1680 vnt |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 2,98 m |
| Modelio pavadinimas | C13T77414A |