Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3 m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis turi RJ45 jungtis, palaiko 250MHz pralaidumą ir pagamintas iš vario su 26AWG skerspjūviu. Kabelio ilgis yra 3 metrai, minimalus lenkimo spindulys - 18.6 mm, o veikimo temperatūros diapazonas yra nuo -25°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 3 m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3 m (9.84 pėdų) |
| Spalva | Geltona |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2 mm (0.24 colio) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidumo medžiaga | Varis |
| Laidumo skerspjūvis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6 mm (0.74 colio) |
| Veikimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
Papildoma informacija |
|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |