Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
Low-power 10 Gbit/s optical module for use in data centers, enabling high-performance and high-speed connections between switches, routers, servers and network interface controllers (NIC).
Moduliai bendradarbiauja su dauguma komutatorių ir maršrutizatorių su SFP / SFP+ lizdu.
| Perdavimo protokolai : | IEEE 10GBASE-SR, IEEE802.3ae |
| Šviesolaidžio tipas : | 50 / 125 µm / 62 / 125 µm Daugiamodis šviesolaidis |
| Maksimalus transmisijos nuotolis : | 0.3 km |
| Perdavimas : | max. 10.3125 Gb/s |
| Reikalingų gijų skaičius : | 2 |
| Optinės jungtys : | 2x LC / PC |
| Šviesos šaltinis / optinės bangos ilgis : | Lazeris su paviršine emisija VCSEL / 850 nm |
| Maitinimas : | 3.3 V |
| Darbo temperatūra : | 0 °C ... 70 °C |
| Svoris : | 0.02 kg |
| Gamintojas / Markė : | RUIJIE / REYEE |
| Garantija : | 2 metai |