Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pasyvusis infraraudonųjų spindulių jutiklis PARADOOR-460 yra sirtas darbui vidaus patalpose.
Pažangių signalo analizės algoritmų dėka jis išsiskiria labai stabiliu veikimu ir maža klaidingų aliarmų tikimybe.
PARADOOR-460 tai vertikali uždanga, skirta vieno patalpos diržo apsaugai, pvz. sienos su langais apsaugai.
| Panaudojimas : | Vidaus patalpoms |
| Piroelementas : | Dvigubas |
| Jutiklio tipas : | Pasyvus IR (PIR) |
| Nuotolis : |
2.1 x 1.5 m - delno dydžio objektų detekcija
6.6 x 4.5 m - žmogaus dydžio objektų judėjimo detekcija |
| Detekcijos kampas : | 40 ° |
| Rekomenduojamas montavimo aukštis : | 2 ... 2.7 m |
| Jautrumo reguliavimas : | - |
| Autodiagnostika : | - |
| Atsparumas gyvūnams : | - |
| Prealiarmo funkcija : | - |
| Maksimali išvesčių apkrova : | 28 V DC / 150 mA |
| Aliarmo išvestys : | NO/NC |
| Pažeidimo signalizacijos laikas : | 0.5 ... 25 s |
| Aptinkamas judėjimo greitis : | 0.2 ... 3.5 m/s |
| Skaitmeninis temperatūros kompensavimas : | - |
| Maitinimas : | 9 ... 16 V DC / 20 ... 27 V DC |
| Maksimalus srovės poreikis : | 18 mA |
| Pagrindinės savybės : | Reguliuojama Fresnelio lęšio pozicija : 0 ° ... 10 ° vertikali užuolaida Sabotažo aptikimas - korpuso atidarymo Bandymų režimas EN 50130-4, EN 55022 |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 50 °C |
| Spalva : | Balta |
| Svoris : | 0.076 kg |
| Matmenys : | 92 x 114 x 33 mm |
| Kilmės šalis : | Kanada |
| Gamintojas / Markė : | PARADOX |
| Garantija : | 2 metai |
CE atitikties deklaracija EN
TOP susijusios paieškos