Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
Alantec PK-U6-1 jungčių panelė yra aukštos kokybės, rack'ą montuojamas sprendimas tinklo kabelių valdymui. Ji turi 24 jungtis, skirtas įrenginių ir serverių prijungimui prie tinklo.
Dizainas |
|
|---|---|
| Montavimas | Montavimas į rack'ą |
| Produkto spalva | Juoda |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 44 mm |
| Gylis | 50 mm |
| Plotis | 483 mm |
Tinklas |
|
| Jungčių skaičius | 24 |
| AWG kabelio dydis | 22/26 |
| Kabelio šarvas | U/UTP (UTP) |
| Palaikomi kabelių tipai | Cat5e |
| Jungtis(-ys) | RJ45 |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabit Ethernet |
TOP susijusios paieškos