„MicroConnect“ U/UTP CAT5e 0,3M (UTP5003B)
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
rating 4.5
„MicroConnect“ U/UTP CAT5e 0,3M (UTP5003B) kaina
add to cart Į krepšelį 6.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 6.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Specifikacija
  • Gamintojas MicroConnect
  • Modelis
    UTP5003B
  • Laido ilgis 0,3 m
  • Jungties rūšis Vyriška jungtis / Vyriška jungtis
  • Jungtis 1 RJ-45
  • Jungtis 2 RJ-45
  • Striukės medžiaga Polivinilchloridas (PVC)
  • Laido spalva Mėlyna
  • Kabelio ekranavimas U/UTP (UTP)
  • Kabelio standartas Cat5e
  • Modelio pavadinimas
    UTP5003B
Panašios prekės
Netkab Draka pataisomasis kabelis S/FTP Cat 6a HQ TM31 (ISO/IEC) pilkas 0,3 m
  • GamintojasDraka
  • TipasS-FTP
  • Kabelio kategorija
  • Kabelio ilgis (m)
  • SpalvaPilka
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Netkab Draka pataisomasis kabelis S/FTP Cat 6a HQ TM31 (ISO/IEC) pilkas 0,3 m kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
ProXtend ProXtend F / UTP CAT6 LSZH AWG 26 CU Geltona 30CM
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
ProXtend ProXtend F / UTP CAT6 LSZH AWG 26 CU Geltona 30CM kaina
-70 %
ProXtend ProXtend U / UTP CAT5E PVC AWG 26 CCA Oranžinis 30CM
  • Liko tik: 2 vnt.
ProXtend ProXtend U / UTP CAT5E PVC AWG 26 CCA Oranžinis 30CM kaina
  • Pristatymas į namus 17 d. d.
Tinklo Kabelis - LINDY Cat.6 S/FTP Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 250MHz, 28AWG, 0.3 m, Juodas kaina
  • Pristatymas į namus 17 d. d.
Tinklo Kabelis - LINDY Cat.6A S/FTP LSZH Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 500MHz, 0.3 m, Geltonas kaina
-13 %
„MicroConnect U“ / UTP CAT5E 0.3M (UTP5003)
„MicroConnect U“ / UTP CAT5E 0.3M (UTP5003) kaina
-14 %
MicroConnect RJ-45 kt.6 0.3m Violetinė (UTP6003P)
MicroConnect RJ-45 kt.6 0.3m Violetinė (UTP6003P) kaina
-14 %
MicroConnect RJ-45 kt.6 0,3 m Juoda (UTP6003S)
MicroConnect RJ-45 kt.6 0,3 m Juoda (UTP6003S) kaina
-14 %
MicroConnect CAT6A UTP 0.3m Mėlyna LSZH
MicroConnect CAT6A UTP 0.3m Mėlyna LSZH kaina
-13 %
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Tinklo Kabelis - LINDY Cat.6 S/FTP LSZH Tinklo Kabelis, RJ45, M/M, 250MHz, 26AWG, 0.3 m, Mėlynas kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Išpardavimas Išpardavimas
MicroConnect DB-9 - DB-9, 1,8m, Baltas (SCSEHH2)
MicroConnect DB-9 - DB-9, 1,8m, Baltas (SCSEHH2) kaina
-62 %
Maišytuvas Gastroback 40897 Nerūdijantis plienas, 500 W, Glass, 1 L, Ice crushing
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Maišytuvas Gastroback 40897 Nerūdijantis plienas, 500 W, Glass, 1 L, Ice crushing kaina
-11 %