Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
5 m ilgio žalias Cat.7 tinklo kabelis su RJ45 Male Cat.6A jungtimis. Palaiko 600MHz juostos plotį ir turi LSZH apvalkalą saugumui.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Ilgis | 5m (16.44ft) |
| Spalva | Žalia |
| Tipas | Cat.7 |
Specifikacijos |
|
| Palaikomas juostos plotis | 600MHz |
| Nominalus slopinimas | 51.4dB/100m @600MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 78mm (3.07in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungčių detalės |
|
| Jungtis A | RJ45 Male Cat.6A |
| Jungtis B | RJ45 Male Cat.6A |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
Kabelio konstrukcija |
|
| Apvalkalo skersmuo | 6.5mm (0.26in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Kondensatoriaus medžiaga | Varis |
| Kondensatoriaus storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
Saugumo įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |