Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
20m Cat.6A S/FTP tinklo kabelis su pilku TPE apvalkalu palaiko juostos plotį iki 500MHz ir turi RJ45 male jungtis. Pagamintas iš vario, su laidininko storumu 27AWG ir suteikiama 10 metų garantija.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 20m Cat.6A S/FTP GRS TPE tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 20m (65.62ft) |
| Spalva | Pilka |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8mm (0.22in) |
| Apvalkalo medžiaga | TPE |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis + aliuminio folija |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @500MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Papildoma informacija |
|
| Pakuotės tipas | 100% GRS perdirbtas polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL, Kalifornijos pasiūlymas 65, GRS |