Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2 x LC Male į 2 x SC Male jungtis, 20m ilgio ir singlemode 9/125µm pluoštas. Kabelis turi 3mm OD, LS0H dizainą ir suteikiama 10 metų garantija.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Pluoštinis Kabelis |
| Produkto Pavadinimas | Pluoštinis Kabelis LC/SC, 20m 9/125µm, Singlemode |
Specifikacijos |
|
| Jungties Tipas | 2 x LC Male į 2 x SC Male |
| Pluošto Tipas | Singlemode 9/125µm |
| Kabelio Ilgis | 20m |
| Kabelio Skersmuo | 3mm |
| Medžiaga | LS0H |
Techniniai Duomenys |
|
| Atsparumas | Visiškas atsparumas EMI |
Papildoma Informacija |
|
| Pakuotės Turinys | 20m LC-SC OS2 Pluoštinis Kabelis |