Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2 x LC Male ir 2 x SC Male jungtys, 3m ilgio ir 9/125µm singlemode pluoštas. Kabelis pasižymi visišku atsparumu elektriniam trikdžiui ir turi 10 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Pluoštinis Kabelis |
| Modelis | LC/SC 3m 9/125µm, Singlemode |
Specifikacijos |
|
| Jungties Tipas | 2 x LC Male ir 2 x SC Male |
| Pluošto Tipas | Singlemode 9/125µm |
| Ilgis | 3m |
| Kabelio Skersmuo | 3mm OD |
| Medžiaga | LS0H |
Techniniai Duomenys |
|
| Atsparumas | Visiškas atsparumas elektriniams ir elektromagnetiniams trikdžiams (EMI) |
Papildoma Informacija |
|
| Pakuotės Turinys | 3m LC-SC OS2 Pluoštinis Patch Kabelis |