Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 30 - 03:49:09.
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Gamintojas | Goobay |
| Bendras gylis (mm) | 130,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 50,00 mm |
| Bendras svoris | 0,15 kg |
| Bendras plotis (mm) | 130,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,10 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Plastikas (be PET) | 50,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,05 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Paletės kiekis | 1022 dalių |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Tipas | 6 kategorija, S/FTP (PiMF) |
| Kitos savybės | Iš anksto sujungtas, dvigubai ekranuotas LAN kabelis (CAT 7, 600 MHz) su RJ45 jungtimis (CAT 6A, 500 MHz), skirtas tinklo komponentams prijungti. Bendras S/FTP ekranas: aliuminio folijos ekranas atskiroms laidų poroms (PiMF) ir aliuminio pynimo ekranas kabelio apvalkalui. |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | 91585 |
| Gamintojo prekių serija | RJ45 jungiamasis laidas su CAT 7 žaliu kabeliu |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Prodiuseris | Goobay |
| Garantija | 24 mėn. |