Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Gamintojas | Goobay |
| Bendras gylis (mm) | 130,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 50,00 mm |
| Bendras svoris | 0,15 kg |
| Bendras plotis (mm) | 130,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,10 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Plastikas (be PET) | 50,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,05 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Paletės kiekis | 1022 dalių |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Kabelio ilgis | 0,25 m |
| Tipas | CAT 8.1 S/FTP |
| Kitos savybės | 2 m ilgio LAN kabelis palaiko 25GBase-T ir 40GBase-T Ethernet tinklus (pajėgius iki 40 gigabitų) ir yra suderinamas su 10BASE-T, 100BASE-TX ir 1000BASE-T. Ethernet kabelio perdavimo pralaidumas siekia iki 2000 MHz, todėl jis yra 4 kartus didesnis nei CAT 6A kabelio. |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | 61116 |
| Gamintojo prekių serija | GHMT sertifikuotas AWG 26 jungiamasis kabelis |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Prodiuseris | Goobay |
| Garantija | 24 mėn. |