Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Savybės | |
| Jungtis(ys) | Rj45 |
| Produkto spalva | Balta |
| Laido standartas | Cat5/5e/6 |
| Laido ekranavimas | U/utp (utp) |
| Sertifikavimas | Tia/eia-568-b.2, iso/iec11801 & en50173-1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 14 g |
| Plotis | 148 mm |
| Ilgis | 145 mm |
| Aukštis | 534 mm |
| Modelio pavadinimas | 790482 |