Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Gamintojas | Goobay |
| Bendras gylis (mm) | 160 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 55 mm |
| Bendras svoris | 0,273 kg |
| Bendras plotis (mm) | 160 mm |
| Grynasis svoris | 0,255 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Plastikas (be PET) | 18 g |
| Taros svoris (kg) | 0,018 kg |
| Tūris (m3) | 0,001408 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Popierius / kartonas | 50,00 g |
| PET | 2,00 g |
| Kitos savybės | Iš anksto paruoštas, neekranuotas LAN kabelis su RJ45 kištukais tinklo komponentams prijungti; Dvisluoksnis polietileno apvalkalas apsaugo tinklo kabelį lauke ir užtikrina jo ypatingą atsparumą oro sąlygoms; Lauko Ethernet kabelis idealiai tinka sodui, balkonui, kempingui, pastatų fasadams ir stebėjimo kameroms; Aukštos kokybės variu dengtas aliuminio laidas (CCA) ir paauksuoti kontaktai garantuoja puikų, galingą tinklo ryšį; RJ45 jungties apsauga nuo skląsčio užsikabinimo ar nulūžimo, padeda užtikrinti patikimą interneto ryšį; CAT 6 lauko kabelis tinka gigabito Ethernet tinklui, kurio greitis siekia iki 10/100/1000 Mbit/s. |
| Kabelio ilgis | 10 metrų |
| Gaminio spalva | Juoda |
| 2 jungčiai | RJ45 kištukas (8P8C) |
| 1 jungtis | RJ45 kištukas (8P8C) |
| Tipas | 6 kategorija, U/UTP |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | 94389 |
| Gamintojo prekės serija | CAT 6 lauko jungiamasis kabelis U/UTP |
| Darbo temperatūra (TT) | Nuo -40 °C iki 65 °C |
| Garantija | 12 mėn. |
| Paletės kiekis | 1227 dalių |
| Prodiuseris | Goobay |