Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Gamintojas | Goobay |
| PET | 194,00 g |
| Pakavimo kiekis | 4 dalių |
| Bendras svoris | 2,098 kg |
| Bendras gylis (mm) | 220,00 mm |
| Bendras plotis (mm) | 220,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 105 mm |
| Tūris (m3) | 0,005082 m³ |
| Grynasis svoris | 1,854 kg |
| Taros svoris (kg) | 0,244 kg |
| Kitos savybės | • Nenutrauktas duomenų / instaliacijos kabelis apdorojimui ir instaliacijai su LSA jungties technologija, skirtas naudoti namuose / lauke • Atsparus UV spinduliams ir vandeniui • Neekranuotas susuktos poros LAN kabelis • Šis gaminys nėra patvirtintas stacionariam montavimui pastatuose. • Atitinka SOHO (mažų biurų, namų biurų) reikalavimus, kai maksimalus perdavimo ilgis yra 70 m! |
| Kabelio ilgis | 100 metrų |
| Tipas | 5E kategorija, U/UTP |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | 57198 |
| Gamintojo prekių serija | CAT 5e lauko tinklo kabelis, U/UTP |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Kabelio tipas | Kabelio tipas – apvalus kabelis. AWG – 24/1 (vientisas). Matavimo skalė – yra. Kabelio apvalkalo skersmuo (apytiksliai) 5 mm. Vidinio laidininko medžiaga – CCA (variu dengtas aliuminis). Kabelio apvalkalo medžiaga – PE |
| Popierius / kartonas | 50,00 g |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Bendras pagrindinės dėžutės gylis | 450 mm |
| Bendras pagrindinės dėžutės plotis | 240 mm |
| Pagrindinės dėžutės bendras aukštis | 220 mm |
| Grynasis pagrindinės dėžutės svoris | 8,392 kg |
| Pagrindinės dėžutės taros svoris | 0,404 kg |
| Paletės kiekis | 288 dalių |
| Prodiuseris | Goobay |
| Garantija | 12 mėn. |