Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Gamintojas | Goobay |
| Bendras gylis (mm) | 390 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 390,00 mm |
| Bendras svoris | 8,5 kg |
| Bendras plotis (mm) | 228 mm |
| Grynasis svoris | 8,3 kg |
| Pakavimo kiekis | 2 dalių |
| PET | 5,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,20 kg |
| Tūris (m3) | 0,0346788 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Kitos savybės | CCA vario mišinys SOHO taikymams, AWG 24/7 (daugiasienis), PVC • neterminuotas lankstus duomenų / jungiamasis kabelis namams / patalpoms, naudojant • neekranuotą susuktos poros LAN kabelį • Atitinka SOHO taikymų (mažų biurų, namų biurų) reikalavimus, kai maksimalus perdavimo ilgis yra 40 m! |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | CAT 6 tinklo kabelis, U/UTP, pilkas, 305 m |
| Gamintojo prekių serija | 93885 |
| Popierius / kartonas | 195,00 g |
| Bendras pagrindinės dėžutės gylis | 462 mm |
| Bendras pagrindinės dėžutės plotis | 412 mm |
| Pagrindinės dėžutės bendras aukštis | 412 mm |
| Grynasis pagrindinės dėžutės svoris | 17 kg |
| Pagrindinės dėžutės taros svoris | 1,333 kg |
| Prodiuseris | Goobay |
| Garantija | 12 mėn. |