Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Korpuso tipas : | 1 U Rack 10" |
| Priekinė plokštė : |
|
| Lizdų skaičius : | 4 vnt. SC simplex / 4 vnt. LC duplex |
| Adapteriams skirtų angų matmenys : | 13 x 13.5 mm |
| Padėkliukų skaičius : | 1 vnt. |
| Vieta sandūroms : | 8 vnt. |
| Pagrindinės savybės : |
|
| Spalva : | Pilkas |
| Svoris : | 0.394 kg |
| Matmenys : | 254 x 165 x 44 mm |
| Garantija : | 2 metai |