Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Ryšys | |
| Jungtis 1 | Rj-45 |
| Jungtis 2 | Rj-45 |
| Jungties lytis | Female connector / female connector |
| Jungties kontaktų dengimas | Auksas |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Metalinis |
| Palaikomi laido tipai | Cat5e |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | -40 - 80 °c |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 17,8 mm |
| Ilgis | 22 mm |
| Aukštis | 36 mm |
| Svoris | 19 g |
| Modelio pavadinimas | 4015867154113 |