Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Technical details | |
| Bendras svoris | 16.6 kg |
| Grynas (neto) svoris | 16.418 kg |
| Kitos savybės | Structure: 4 x 2 awg 23/1, solid twisted pair; impedance: 100±15 ohm @ 4 - 100mhz; 100±25 ohm @ 100-500 mhz; voltage resistance: 72 vdc max; dc loop resistance: 190 ohm/km max |
| Modelio pavadinimas | Dk-1623-a-vh-305 |
| Gamintojo prekės serija | Installation cable |
| Gamintojas | Digitus |
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 305 m |
| Kitos funkcijos | |
| Spalva | Mėlyna |
| Modelio pavadinimas | DK-1623-A-VH-305 |