Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Gamintojas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 74 dalių |
| Producer | Digitus |
| Tipas | Bulk cable 100m |
| Kabelio ilgis | 100 m |
| Gamintojo prekės serija | Installation cable |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CAT 6 F-UTP |
| Gaminio spalva | Violet |
| Branduolio / apvalkalo skersmuo | 23 µm |
| Kitos savybės | Low smoke density; Twisted pair conductors |
| Warranty | 24 mėn. |